Strona główna
Budownictwo
Tutaj jesteś

Mensura – Twoje zaufane źródło wysokiej jakości narzędzi glazurniczych

22 maja, 2023 Mensura


Każdy glazurnik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jakość wykorzystywanych w codziennej pracy narzędzi ma znaczenie. Im jest ona wyższa, tym praca staje się bardziej wydajna, a specjalista może zachować zwiększoną precyzję. Wiedzą o tym również eksperci sklepu internetowego Mensura.pl, którzy w swojej ofercie przygotowali profesjonalne narzędzia glazurnicze. Asortyment sklepu spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i pochodzi z oferty uznanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi rozwiązaniami dla glazurników. 

Narzędzia charakteryzujące się wysoką jakością 

Przede wszystkim w ofercie sklepu Mensura.pl znajdują się narzędzia charakteryzujące się wysoką jakością. To niezwykle ważne, ponieważ od tego zależy nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo glazurników. Dobrej jakości przyrządy powinny wytrzymać wieloletnie i intensywne użytkowanie w trudnych warunkach. Lepsza jakość produktów przekłada się na precyzję codziennej pracy oraz optymalizację jej kosztów. Eksperci sklepu dokonują dokładnej weryfikacji każdego pojedynczego produktu. Do asortymentów trafiają tylko te, które mają ergonomiczną budowę i są proste w eksploatacji. Każdy glazurnik powinien kupować narzędzia, które klasyfikowane są jako profesjonalne. To gwarancja bezpieczeństwa i spokoju. 

Wsparcie w codziennej pracy 

Starannie dobrane narzędzia glazurnicze stanowią nieocenione wsparcie w codziennej pracy specjalisty. Bez nich trudno byłoby ułożyć płytki ceramiczne z zachowaniem ich wysokiej estetyki i precyzji. Ponadto liczy się trwałość przygotowanej okładziny, która docelowo może znajdować się na podłodze, ścianie czy też w zabudowie wanny. Wszystko powinno być ułożone równo i zachowaniem proporcji. Dotyczy to nie tylko płytek, ale również fugi, która wykorzystywana jest jako spoina. Korzystanie z wysokiej jakości i profesjonalnych narzędzi glazurniczych minimalizuje ryzyko ewentualnych usterek i strat produktowych. Pod tym względem Mensura to zaufane miejsce zakupów dla wymagających glazurników. 

Pace i kielnie

Bez wątpienia pace i kielnie to jedne z podstawowych elementów wyposażenia glazurnika. Dzięki nim można nakładać i rozprowadzać zaprawy, kleje i fugi. Biorąc pod uwagę różne potrzeby specjalistów, w sklepie Mensura przygotowano m.in.:

 • pace proste;

 • pace zębate;

 • pace gumowe z drewnianymi rączkami;

 • kielnie sztukatorskie;

 • kielnie innego typu;

 • gąbki glazurnicze;

 • i inne. 

Dzięki temu każdy profesjonalista dobierze zestaw produktów dopasowanych do specyfiki swojej pracy. 

Przecinarki elektryczne i ręczne

Oczywiście dla zachowania precyzji cięcia i układania płytek ceramicznych warto postawić na dedykowane przecinarki. W ofercie sklepu Mensura przygotowano wysokiej jakości przecinarki elektryczne i przecinarki ręczne. Stosuje się je w zależności od potrzeb i specyfiki danej lokalizacji. Standardem jest, że profesjonaliści posiadają na wyposażeniu oba typy przecinarek. Wpływa to na zwiększenie potencjału ich pracy. Eksperci Mensura przygotowali rozwiązania od czołowych dostawców, które różnią się parametrami technicznymi i potencjałem użytkowania. 

Oferta dla glazurników od Mensura.pl

Kompleksowa oferta sklepu internetowego Mensura.pl sprawia, że glazurnicy mogą skompletować pełne wyposażenie warsztatu. Asortyment zawiera produkty takich marek jak: Raimondi, Rubi czy Kaufmann. Oferta Mensura dla glazurników obejmuje m.in.:

 • przecinarki elektryczne;

 • przecinarki ręczne;

 • kółka tnące;

 • systemy poziomowania płytek;

 • przyssawki i systemy do obróbki wielkich formatów;

 • krzyżyki;

 • części zamienne do przecinarek;

 • zestawy do czyszczenia płytek i fug;

 • pace i kielnie;

 • akcesoria glazurnicze;

 • i inne. 

Narzędzia dostępne są w dobrym stosunku ceny do jakości ich wykonania oraz z krótkim czasem realizacji zamówienia. 

Zapraszamy do zakupów 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przygotowaną w sklepie Mensura.pl z myślą o glazurnikach. Asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zakupów bezpośrednio na Mensura.pl. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto skontaktować się ze specjalistą sklepu. 

Materiał zewnętrzny

admin

Redakcja eptsil.pl to grupa specjalistów związanych z ogrodem, domem, budownictwem. W naszych artykułach znajdziesz wiele przydatnej wiedzy i ciekawostek.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Pasma świetlne
Jak wyczyścić rolety materiałowe?
Jaki grzejnik elektryczny zużywa najmniej prądu?

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jaki grzejnik elektryczny zużywa najmniej prądu?