Strona główna
Budownictwo
Tutaj jesteś

Markowe agregaty malarskie – Stworzone dla profesjonalistów

30 września, 2022 Markowe agregaty malarskie

Profesjonaliści doskonale zdają sobie sprawę z tego, że sprzęt usprawniający ich codzienną pracę jest nieocenionym wsparciem. Jednym z podstawowych wyborów osób odpowiadających za proces malowania różnego rodzaju powierzchni są agregaty malarskie. Dzięki nim podniesiesz swoją wydajność oraz skuteczność działania. W tym zakresie warto postawić na markowy agregat do malowania o dobrych parametrach technicznych i dłuższej żywotności. Dlaczego?

Dlaczego warto postawić na dobrej jakości agregat malarski?

Bez dwóch zdań agregat do malowania ścian to urządzenie, które powinno znajdować się na wyposażeniu każdego profesjonalisty. Jeżeli na co dzień zajmujesz się wykończeniem wnętrz lub świadczysz tylko usługi malarskie, to dobrej jakości agregat malarski zapewni Ci większą wydajność i skuteczność działania. Dzięki temu Twoje realizacje będą jeszcze lepsze, a Ty w tym samym czasie zmaksymalizujesz przychód. 

Agregat do malowania natryskowego pozwala na dokładne dotarcie również do trudno dostępnych miejsc, w tym narożników. Pod tym względem zapewnia większą skuteczność, niż malowanie ręczne. Ponadto metoda natryskowa pomaga w położeniu jednolitej warstwy farby, o tej samej grubości. Dzięki temu ściany, sufity lub inne powierzchnie wyglądają idealnie. Już pierwsze użycie agregatu w pracy sprawi, że dostrzeżesz różnicę w efektach w porównaniu z malowaniem ręcznym. Choć inwestycja w markowy sprzęt z pozoru wydaje się wysoka, to zwiększona wydajność i możliwość realizacji większej liczby zleceń w tym samym czasie sprawią, że zakup ten szybko Ci się zwróci. 

agregat

Jakie parametry wziąć pod uwagę przy zakupie?

Przed podjęciem decyzji zakupowej warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych parametrów. Oczywiście jednym z czynników wyboru jest cena agregatu, która waha się od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jakiej marki jest urządzenie oraz jak bardzo jest zaawansowane. Podstawowe parametry interesującego każdego profesjonalistę to wydajność, ciśnienie pracy, przekrój i kąt natrysku dyszy. 

Wydajność wskazuje na to, jaki rodzaj farby może być obsługiwany przez dany agregat. Jeżeli na co dzień pracujesz z farbami lekkimi o rzadkiej konsystencji, to wystarczająca będzie mniejsza wydajność do 1,25 litra na minutę. Farby lateksowe i akrylowe to wydajność na poziomie 1,25 – 1,8 l/min. Jeszcze wyższą powinny mieć agregaty do farb elewacyjnych, przeciwpożarowych, antykorozyjnych i szpachli akrylowych. Ciśnienie podawania farby również powinno być dopasowane do rodzaju obsługiwanej garby. Ostatnimi aspektami są przekrój i kąt natrysku dyszy. Wszystko powinno być idealnie zgrane, aby agregat malarski lub agregat szpachlarsko-malarski spełnił swoje zadanie. 

Jak wpłynie to na twoją codzienną pracę?

Posiadanie agregatu malarskiego wpłynie pozytywnie na twoją codzienną pracę i wydajność. Dzięki temu zrealizujesz usługi z większą dokładnością, w krótszym czasie oraz bardziej efektywnie kosztowo. Korzystanie z agregatu pozwala na zminimalizowanie strat w farbie, a także dokładniejsze krycie podłoża już po zastosowaniu jednej warstwy. To wszystko w połączeniu z wygodą sprawia, że agregat malarski stał się podstawowym wyborem firm wykończeniowych i deweloperów. Z powodzeniem może być wykorzystywany także w innych sektorach przemysłu, gdzie jest potrzeba pokrycia farbą różnego rodzaju tworzyw i produktów.

Sprawdź oferowane modele w ProfiMarket.pl

Jeżeli szukasz wysokiej jakości i sprawdzonych markowych agregatów malarskich, to dobrym wyborem będzie ProfiMarket.pl. Na stronie internetowej sklepu znajduje się szeroki wybór urządzeń, a także ich dokładna specyfikacja techniczna. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, rekomenduje się bezpośredni kontakt z zespołem ProfiMarket.pl. Specjaliści pomogą Ci w dokonaniu wyboru oraz opiszą wybrany agregat hydrodynamiczny lub inny. Wśród polecanych markowych i w pełni profesjonalnych sprzętów znajdują się m.in.: 

  • MARK X MAX PROCONTRACTOR Agregat malarsko szpachlarski Graco
  • SP2500 Agregat malarski PRO SPRAY;
  • MARK VII PROCONTRACTOR Agregat malarsko szpachlarski Graco;
  • SPEEFLO PT 6900 DI PLUS agregat malarsko-szpachlarski Titan.
Czym dokładnie jest przemysł metalurgiczny?

admin

Redakcja eptsil.pl to grupa specjalistów związanych z ogrodem, domem, budownictwem. W naszych artykułach znajdziesz wiele przydatnej wiedzy i ciekawostek.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak wyczyścić rolety materiałowe?
Jaki grzejnik elektryczny zużywa najmniej prądu?
Jak zrobić piec nadmuchowy?

Jak zrobić piec nadmuchowy?

10 kwietnia, 2024

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak zrobić piec nadmuchowy?