Eptsil.pl

Przemysł, Budownictwo, Dom, Ogród, Wnętrza

Dom

Łatwe, tanie i bezpieczne wysyłanie przesyłek przez Internet

Łatwe, tanie i bezpieczne wysyłanie przesyłek przez Internet

W przypadku wysyłania dużej liczby przesyłek przedsiębiorcy mogą wynegocjować z przewoźnikami atrakcyjniejsze ceny, korzystne dla nich rabaty. Wymaga to jednak podpisania umowy i zapewnienia dużych zleceń. Co jednak mają zrobić mniejsze i nowo powstałe firmy, klienci indywidualni? Z pomocą przychodzi broker usług kurierskich – https://allekurier.pl/nadaj, dzięki któremu tani kurier online staje się dostępny dla każdego. Niezależnie od tego, ile wysyła się paczek w skali miesiąca, nie trzeba liczyć się z wysokimi kosztami. Dotyczy to przesyłek krajowych i międzynarodowych, bez zbędnych formalności. Warto skorzystać z tej wygodnej i opłacalnej metody nadawania listów, paczek i palet.

Wysyłka kurierem coraz powszechniejsza

Przez Internet można zamawiać niemalże wszystko, nie trzeba też przejmować się dostarczeniem przesyłki w nienagannym stanie. Najwygodniejszym i najszybszym rozwiązaniem jest wybór dostawy kurierem, dzięki czemu już nawet następnego dnia roboczego można odebrać swoją paczkę, którą przewoźnik doręczy pod wskazany adres i to pod same drzwi. Możliwe jest także monitorowanie statusu listu/paczki/palety, przekierowanie przesyłki na inny adres lub dzień. Do dyspozycji są również liczne parcelshopy i szereg innych punktów odbioru, dzięki czemu nie trzeba czekać na kuriera, przesyłka może zostać odebrana w dowolnym momencie. Kurierem wysyła się niemalże wszystko, trzeba tylko sprawdzić, czy dany przedmiot nie został wykluczony z transportu. Za pomocą firmy kurierskiej możliwe staje się wysyłanie paczek nie tylko krajowych, ale też międzynarodowych, wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo. Jeśli wybierze się brokera usług kurierskich, to wysyłanie przesyłek kurierem będzie jeszcze tańsze, szybsze i wygodniejsze.

Kto oferuje tanie przesyłki kurierskie?

Osoby chcące wysyłać przesyłki bez nadwyrężania budżetu powinny zainteresować się brokerem usług kurierskich. Współpracuje on z najlepszymi przewoźnikami, umożliwia nadawanie przesyłek wielkogabarytowych, wysyłanie paczek na terenie całego świata. Dla firm kurierskich niezbyt opłacalne jest realizowanie mniejszych zleceń, co niestety wpływa niekorzystnie na cenę, którą trzeba zapłacić za sporadyczne nadawanie paczek. Trudno mówić o zawarciu korzystnej umowy, dlatego zdecydowanie lepszym wyborem będzie nawiązanie współpracy z brokerem kurierskim. W jego przypadku nawet klienci indywidualni mogą liczyć na przystępne ceny, nawet o kilkadziesiąt procent niższe niż wysyłanie przesyłek bezpośrednio u przewoźnika. Ponadto broker zajmuje się wszystkimi formalnościami i rozlicza z firmą kurierską, co stanowi kolejne udogodnienie. Można wręcz przebierać w ofertach sprawdzonych i rzetelnych przewoźników. Nie trzeba zobowiązywać się do nadawania określonej liczby przesyłek. Użytkownik portalu może zlecić dowolną ich liczbę, korzystając przy tym z usług wielu firm kurierskich, testując je.

U brokera usług kurierskich zawsze można liczyć na aktualną ofertę, minimum formalności, łatwą kalkulację kosztów. Zamówienie składa się przez Internet, a serwis jest dostępny całodobowo. Cała procedura nadawania listów, paczek i palet została uproszczona i zajmuje dosłownie kilka minut. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu, wartość konkretnego zlecenia jest widoczna jeszcze przed przystąpieniem do wypełniania formularza. Wystarczy podać podstawowe dane o przesyłce typu waga, wysokość i szerokość oraz kraj doręczenia, aby zostały wyświetlone wszystkie oferty przewoźników wraz z cennikiem ich usług. Broker kurierski współpracuje z licznymi platformami sklepowymi, programami magazynowo-sprzedażowymi, z czego będzie zadowolony każdy klient biznesowy. Znika nawet konieczność ręcznego wprowadzania danych każdej przesyłki oddzielnie, bo system automatyzuje cały proces.

Udostępnij