Eptsil.pl

Przemysł, Budownictwo, Dom, Ogród, Wnętrza

Dom

Jak wybrać żyrandol do nowoczesnego salonu?

Jak wybrać żyrandol do nowoczesnego salonu?

Stwórz odpowiedni klimat w swoim salonie. Dzięki niemu samotny relaks, czas spędzany z lokatorami lub imprezy z bliskimi przyjaciółmi i rodziną staną się jeszcze przyjemniejsze. Dobór właściwego oświetlenia to definitywna podstawa. Wybierając więc żyrandole do salonu, trzeba kierować się kilkoma prostymi zasadami. Sprawdź, na co należy zwrócić uwagę i zobacz, jak wiele możliwości czeka na Ciebie w ofercie renomowanych sklepów z oświetlenie – tj. Studio Światła. Zapraszamy do lektury. 

Rozmiar ma znaczenie – dobierz wielkość żyrandola do metrażu pomieszczenia

Zbyt duży żyrandol w nowoczesnym salonie/pokoju dziennym będzie przytłaczający. Z kolei za mały model zniknie i nie zapewni odpowiedniej ilości światła w całym pomieszczeniu. Warto więc dopasować rozmiar kupowanego oświetlenia do metrażu Twojej nieruchomości. 

Jak to zrobić? Po pierwsze – musisz dokładnie zmierzyć szerokość, długość i wysokość salonu/pokoju dziennego. Po drugie – znając te wartości, przejdź na stronę sklepu internetowego Studio Światła z oświetleniem, gdzie do dyspozycji masz informacje dotyczące rozmiaru żyrandola. Po trzecie – zachowaj zdrowy rozsądek lub skontaktuj się z zespołem specjalistów, którzy pomogą Ci podjąć decyzję. 

Stylowy i dobrze dopasowany żyrandol do salonu to gwarancja elegancji

Wielkość żyrandola to nie wszystko, co musisz zwrócić uwagę w trakcie podejmowania decyzji. Istotny jest również design oświetlenia, by pasował on do aranżacji całego pomieszczenia. Pomyśl o żyrandolu jak o czapce, która uzupełni Twój outfit. Nie możesz założyć sportowej kolarki do garnituru, tak jak nie należy montować tradycyjnego żyrandola z bogatym złotym zdobieniem w minimalistycznym salonie o nowoczesnym charakterze. 

Jak zatem łączyć oświetlenie salonowe z wystrojem pomieszczenia? Najlepszym wyborem jest zachowanie spójności kolorystycznej i dobór właściwego kształtu. Jeśli więc salon utrzymany został w surowym nowoczesnym stylu, najlepszym wyborem będzie żyrandol kontrastujący kolorystycznie z pozostałym wyposażeniem lub dopasowany do niego. Fason powinien pozostać jednak stosunkowo prosty. Przykład: W nowoczesnym salonie z białymi meblami i jasnymi ścianami, świetnie sprawdzi się biały lub czarny żyrandol w stylu skandynawskim. 

Możliwości jest jednak znacznie więcej i nie musisz ograniczać się do tych najbardziej powszechnych. Zobacz, co znajdziesz w Studio Światła i skorzystaj z opcji zaprojektowanych przez najlepszych ekspertów od oświetlenia na świecie. Czeka na Ciebie mnóstwo fantastycznych konstrukcji w nowoczesnym stylu, które sprawią, że wnętrza salonu zaskoczy zarówno domowników, jak i gości. 

Brakuje Ci doświadczenia w aranżacji wnętrz lub zastanawiasz się nad tym, czy wybrany przez Ciebie model żyrandola do salonu spełni Twoje oczekiwania? Studio Światła to sklep z oświetleniem, w którym pracują doświadczeni eksperci. Pomogą oni w procesie zakupowym, zapewniając kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo. Przekonaj się o tym i skontaktuj się z nimi już teraz. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej sklepu Studio Światła. 

Udostępnij