Strona główna
Budownictwo
Tutaj jesteś

Izolacja Jarocin — producent izolacji i pap.

27 września, 2022 budowa izolacja


Izolacja Jarocin ma zasłużoną reputację jakości. Sieć dystrybucji obejmuje hurtownie materiałów budowlanych oraz umowy o współpracy z większymi firmami budowlanymi z Wielkopolski. Firma jest również dostawcą produktów izolacyjnych dla sieci handlowych, m.in. LEROY MERLIN, CASTORAMA, BRICOMARCHE.

O spółce Jarocin:

Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma oferuje produkty hydroizolacyjne i uszczelniające dla branży budowlanej. Proces produkcji papy asfaltowej, mas asfaltowych, mas na rozpuszczalnikach organicznych, szpachli budowlanych trwale plastikowych i gontów asfaltowych wymaga użycia różnych materiałów. Historia firmy sięga 1925 roku, kiedy to w Jarocinie powstała Fabryka Pap, Destylacji Smoły i Wyrobów Cementowych Władysława Lewandowskiego. Firma działa od ponad osiemdziesięciu lat i ma reputację produktów wysokiej jakości. Zadebiutowała jako Izolacja Jarocin: spółka notowana na giełdzie 23 października 2007 roku.

Więcej do zaoferowania od spółki Izolacja Jarocin.:

Obecnie firma posiada jedną z najszerszych ofert produktów hydroizolacyjnych i uszczelniających dla branży budowlanej, która obejmuje

  • nowoczesne papa termozgrzewalna
  • modyfikowane elastomerami SBS, a także utlenione,
  • tradycyjne asfaltowe papy dachowe na tekturze,
  • membrany bitumiczne do dachów spadzistych,
  • dyspersyjne masy asfaltowe,
  • masy na rozpuszczalnikach organicznych,
  • grubowarstwowe mieszanki szpachlowe,
  • zestawy konstrukcyjne trwale plastikowe guma asfaltowa,
  • płyty warstwowe do izolacji termicznej dachów.

Regulamin sklepu Izolacja Jarocin.

1. Postanowienia ogólne:

Właścicielem sklepu jest IZOLACJA – JAROCIN S.A. z siedzibą w Jarocinie, ul. Poznańska 24-26, 63-200 Jarocin, zarejestrowana pod numerem KRS 0000077251 w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 617-00-01-616; 250569806 REGON; Kapitał zakładowy: 798.000 zł.

Wszystkie ceny na stronie internetowej sklepu Izolacja Jarocin zawierają podatek VAT. Cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówienia jest wiążącą umową pomiędzy Klientem a Sprzedawcą.

Jeżeli produkt jest niedostępny i jest to jedyna pozycja w zamówieniu, Sklep zastrzega sobie prawo do jednostronnego anulowania zamówienia, o czym Kupujący zostanie poinformowany odrębną wiadomością e-mail

Kupujący może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub je wycofać do czasu, gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane.

2. Termin realizacji:

1. Czas realizacji zamówienia jest to czas od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania przesyłki do klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

2. Czas realizacji zamówienia jest zależny od dostępności danego produktu.

3. Zamówienie złożone z produktów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości (po upływie czasu najdłuższego z podanych).

4. Wysyłka zamówionych produktów następuje dopiero po wpłynięciu zapłaty w kwocie wyszczególnionej w zamówieniu na konto Sklepu.

5. Czas dostawy jest zależny od wybranego sposobu dostarczenia towaru.

6. Maksymalny deklarowany czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni.

3. Dostawa towaru

1. Prowadzimy sprzedaż tylko na terenie Polski. Warunki sprzedaży detalicznej i wysyłki towaru za granicę są uzgadniane indywidualnie z klientem.

2. Zamówiony towar można odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym w Jarocinie, ul. Poznańska 24-26. Warunkiem odbioru jest uprzednie złożenie zamówienia i umówienie się z pracownikiem sklepu na termin odbioru. Kupujący, kwitując odbiór towaru, potwierdza jego zgodność z zamówieniem.

3. Koszty dostawy są wyliczane automatycznie w momencie składania zamówienia i są uzależnione od ilości i wagi zamówionego towaru oraz od formy płatności.

4. Opłata za niektóre przesyłki wielkogabarytowe, składające się z wielu paczek produktu może ulec zmianie niezależnie od kosztu wyliczonego automatycznie przez system. O takim przypadku Klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie zaraz po złożeniu zamówienia.

5. Wszystkie wysyłane przez Sklep przesyłki są ubezpieczone.

admin

Redakcja eptsil.pl to grupa specjalistów związanych z ogrodem, domem, budownictwem. W naszych artykułach znajdziesz wiele przydatnej wiedzy i ciekawostek.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak wyczyścić rolety materiałowe?
Jaki grzejnik elektryczny zużywa najmniej prądu?
Jak zrobić piec nadmuchowy?

Jak zrobić piec nadmuchowy?

10 kwietnia, 2024

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak zrobić piec nadmuchowy?