Eptsil.pl

Przemysł, Budownictwo, Dom, Ogród, Wnętrza

Dom

Grillowanie – koniec z udręką

Grillowanie – koniec z udręką

Szukasz sposobu na grillowanie, z którym nie będzie się wiązało targanie ciężkiego i wielkiego grilla z szopy, mozolne rozpalanie go przy akompaniamencie wielkich obłoków duszącego dymu? W dzisiejszym artykule poznasz Lotus Grill. To grill ogrodowy, dzięki któremu zapomnisz o męczeniu się z uporczywym i przestarzałym grillem, a zaczniesz się cieszyć z mile spędzonego czasu. Grillowanie nigdy wcześniej nie było tak łatwe i przyjemne. 

Mobilność

Zdecydowanie jednym z największych plusów wymiany swojego starego grilla na Lotus Grill jest jego mobilność. Miłośnicy podróży będą zachwyceni tym jak mało miejsca zajmie w kamperze, a fakt małych rozmiarów sprawia, że nie ma większych problemów z jego rozstawieniem. Możesz zapakować go do samochodu, albo nawet rozstawić na łódce. Sprawdzi się tam, gdzie nie ma miejsca na tradycyjne grille. Możesz się nim cieszyć, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Ale dobrze sprawdzi się nie tylko dla osób planujących wyjazd. Pasuje również do grillowania we własnym ogrodzie, a jego rozmiary i nie wielka waga sprawią, że przygotowania pójdą łatwo i przyjemnie. 

Brak dymu dla naszego zdrowia

Niektórzy powiedzą, że tam, gdzie jest dym, tam ktoś robi grilla. Najwyższy czas skończyć z wszechobecnym, duszącym dymem szczypiącym w oczy każdego, kto spróbuje zdjąć danie z rusztu. Szczególnie narażone są na niego osoby obsługujące grill przez cały czas trwania spotkania.

Teraz nie musisz być skazany na zadymione podwórko podczas spędzania czasu na relaksie i zabawie. Lotus Grill izoluje węgiel od tłuszczu, co sprawia, że nie pali się, eliminując tym samym praktycznie cały dym wydobywający się z urządzenia. Możesz cieszyć się smakiem potraw, bez dodatku dymu. Niwelowanie dymu pozytywnie wpływa również na nasze zdrowie. Nasze płuca są wolne od wdychania szkodliwych substancji w nim zawartych.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Każda osoba, która kiedykolwiek była na imprezie z grillem razem z dziećmi wie, że największą zmorą każdego rodzica jest dziecko obok grilla. Tradycyjne grille rozgrzewają się do wysokich temperatur, wewnątrz ale i na zewnątrz, co stwarza ryzyko poparzenia się przez dziecko kręcące się obok, ale i dla dorosłych. Nie musisz się tym martwić używając u siebie Lotus Grill. Dzięki dwuwarstwowej konstrukcji, jego zewnętrzna powłoka pozostaje zimna, pomimo rozgrzewania się wnętrza. 

Szczelny i kompaktowy pojemnik z węglem zapobiega wysypywaniu się jego zawartości na zewnątrz, nawet przypadku przewrócenia grilla. Wyposażony jest w stały dostęp świeżego powietrza, dzięki czemu grill ogrodowy jest gotowy do przyrządzania potraw parę minut po uruchomieniu. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.