Eptsil.pl

Przemysł, Budownictwo, Dom, Ogród, Wnętrza

Dom

Udana aranżacja przedpokoju

Udana aranżacja przedpokoju

Są w naszych mieszkaniach niezwykle wymagające, których rządzenie staje się sporym wyzwaniem. Tak jest m.in. w przypadku przedpokoju – pomieszczenia o dość specyficznych rozmiarach, z ograniczonym dostępem do światła dziennego. Jak urządzić przedpokój, by był on pięknym i funkcjonalnym zarazem pomieszczeniem?

Zobacz także: Minimalizm w domu – najnowsze trendy w wystroju wnętrz

Aranżacja przedpokoju

Piękny przedpokój nie musi być marzeniem, trzeba jednak spełnić kilka dość istotnych warunków. Podstawa to umiejętne wykorzystanie kolorów, dzięki czemu można rozjaśnić i optycznie powiększyć to wnętrze. Jasne ściany oraz biały sufit, duże lustro – oto najłatwiejszy sposób na optyczne powiększenie oraz rozjaśnienie wnętrza. Ważną sprawą jest tu również wybór odpowiednich mebli. Muszą być one idealnie dopasowane do możliwości przedpokoju, a ich rozstawienie warto w porę odpowiednio rozplanować.

Podstawa przedpokoju

Szafy z przesuwnymi drzwiami, półki na buty oraz wieszaki – oto podstawa w każdym przedpokoju. Warto też zadbać o podłogę w przedpokoju. I w jej przypadku ważna jest jasna kolorystyka, choć jeszcze większą uwagę trzeba tu zwrócić na trwałość materiałów, z jakich ma ona zostać wykonana. Dzięki temu będzie ciekawą ozdobą przedpokoju przez wiele lat.

bootsy.pl

Udostępnij